(0216) 661 39 54
info@anadoluistif.com
İstanbul / Türkiye

Forklift Kiralama

 

İhtiyaç duyduğunuz anda ihtiyacınız olan makine.

Toyota’nın özellikle kiralamada tercih edilmesinin en önemli nedeni yüksek kaliteye sahip Toyota ve BT ekipmanları dır. İster 1 gün isterseniz yıllarca kiralayın, 100 yılı aşkın Toyota tecrübesi ile sizlere sunmakta olduğumuz ekipmanlarımızın kalitesi, dayanıklılığı ve performansına güvenebilirsiniz.

Pazardaki en iyi makineleri kiralıyor olmamızın yanı sıra, kiralama çözümleriniz makineyi satın almanız durumda karşılaşabileceğiniz pek çok riski ortadan kaldırarak, sizin finansal ve operasyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere oluşturulmaktadır. Tüm bunların yanı sıra kiralama süresi boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri desteği de sağlamaktayız.

En iyi makine, en iyi servis ve kesintisiz destek için Toyota’yı tercih edebilirsiniz.

 

Temel Filo Kiralama

Toyota’nın depo ekipmanları ve forkliftlerden oluşan geniş ürün gamı ve ikinci el filomuz ile temel filonuzu ikinci bir markaya gerek duymadan eksik olarak oluşturmanız mümkündür. İhtiyacınızı tam olarak karşılayan makineleri ve opsiyonları belirleyebilir, 7 yıla varan süreler için rekabetçi fiyatlarımızla kiralama yapabilirsiniz.

Kiralama çözümlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda 2.el makinelerimiz ya da yeni ürünlerimiz kullanılarak sunulabilmektedir.

 

 

Kısa Süreli Kiralama

Temel filo kapasitenize esnek şekilde geçici ilave sağlamak, acil ve planlanmamış makine ihtiyacınızı anında karşılamak üzere bir günden 12 aya kadar esnek kiralama süreleri ile yanınızdayız. Üstün kaliteli Toyota ve BT ekipmanlarından oluşan geniş ürün yelpazesi ile herhangi bir uzun süreli bağlantı yapmadan işinizdeki operasyonel maksimumlar ile baş etmenize yardımcı olmaktayız.

Geniş forklift parkımız ve kiralama operasyonlarımıza özel teknik ekibimizle İster lojistik konusunda yetkin biri olun ister istifleme dünyasında yeni biri talebinizi doğru bir makine ile ihtiyacınızı en kısa sürede karşılamayı taahüt etmekteyiz.

 

 

Uzman Kiralama

Mevcut kiralama filonuzu satın alabilir ve tekrar size kiralayarak değerli sermaye kaynaklarınızı serbest bırakabiliriz. Aylık olarak belirlenmiş kira maliyetleri üzerinden tahmin edilebilir operasyon giderleri sağlarız.

 

Sorularınız mı Var?

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.