(0216) 661 39 54
info@anadoluistif.com
İstanbul / Türkiye

İkinci El Forklift

Güvenle satın alın

2. el forklift satın almak pek çok durumda işiniz için en iyi çözüm olabilir.
Örneğin bir makineye hemen ihtiyacınız olması ve kiralamak yerine bir makineye sahip olmak isteyebilirsiniz veya makinenizi düşük yoğunlukta ve az kullanıp sonrasında da iyi bir fiyata satmak isteyebilirsiniz.
Çok büyük filoların operatörleri dahi 2. el forkliftleri kullanarak tecrübelerini artırabileceği gibi onlardan optimum faydayı sağlayarak esas filoyu da güçlendirebilir ve operasyonlarına esneklik katabilirler.

 

Onaylanmış 2. el forkliftleri güvenle, kafanız rahat bir şekilde kullanın

Onaylanmış 2. El Forklift Programı’na kabul ettiğimiz makineler BT ve Toyota parçalarını kullanarak bakım yaptığımız ve fabrikamızda yenilediğimiz Toyota ve BT forkliftlerdir. Bu, tüm bu araçların operasyonel yaşamları boyunca bakımlarının gerekli olan kalite standartı korunarak yapıldığını göstermektedir.
Onaylanmış 2. el forkliftin kalitesinden, forkliftleri kalite seviyelerine göre dizen karışık sıralama sistemine gereksinim duymadan emin olabilirsiniz. Toyota için “Onaylanmış” kelimesi her şeyi anlatır.
Ayrıca tüm “Onaylanmış” 2. el forkliftler makineler üzerindeki detaylı bilgimize dayanarak hazırladığımız bir test olan bireysel hazırlık programından geçerler. Bu test makinelerin sadece kalitelerini, güvenlik ve performanslarını etkilemekle kalmaz, aynı zamanda sizin için de ekonomik olarak kazançlıdır.

 

 

Onaylanmış Destek Paketi

EveryHer Onaylanmış 2. el makine esnek bir destek paketi seçeneği ile sunularak sizin operasyonel rahatlığınızı artırır ve yatırımınızın değerini yükseltir.

Bu destek seçeneğinin içinde:
• Detaylı Onaylanmış 2. El Forklift garanti planı*
• Onaylanmış 2. El Forklift değişim planı*
• Onaylanmış 2. El Forkliftlere özel “satınalmadan önce deneyin” planı*
• Onaylanmış 2. El Forklift servis planı*

*Şartlar ve koşullar geçerlidir

Bunun ötesinde, Onaylanmış 2. el forkliftler  Kiralama Planları ve Servis Sözleşmelerinden aynı yeni forkliftlerde olduğu gibi yararlanabilirler..

 

 

Güvenebileceğiniz bir partner

Toyota veya BT Onaylanmış 2. el forklift sayesinde, en üst kalite ürünlere ulaşabilir ve güvenilir bir iş ortağına kavuşmuş olursunuz. Ayrıca sıfır model forklift almış olan müşterilerimizle aynı desteği alacağınızdan ve aynı hizmetlere ulaşacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Sorularınız mı Var?

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.